Karcher Poznań

Karcher Poznań

 

Karcher Poznań to firma, która zapewnia skuteczne i bardzo efektywne  usług czyszczenia – prania, wszelkiego rodzaju mebli tapicerowanych, dywanów, oraz czyszczenia zabrudzonych wykładzin dywanowych .

Tak jak widać nasze usługi, które wykonujemy zapewniają państwu zawsze czyste i pachnące pomieszczenia mieszkalne – domy, ale, nie tylko, ponieważ działamy również w biurach, obiektach, przedszkolach, szkołach, żłobkach, i w każdym obiekcie, które można wyczyścić za pomocą naszych specjalistycznych oraz niezawodnych i bardzo dobrych środków chemicznych renomowanej niemieckiej renomowanej i znanej firmy Karcher.

Nasza firma  zajmuje się również takimi usługami jak na przykład sprzątanie obiektów, biur, domów oraz mieszkań.

Karcher Poznań usługi  specjalizuje się w sprzątaniu mieszkań oraz domów po najemcach. Dlatego też możesz liczyć na doprowadzenie swojego lokalu, mieszkania do stanu przed wynajmem. Posprzątamy mieszkanie w całości nie zapominając o zabrudzonym tarasie , jak również balkonie .

Uwaga!! Zajmujemy się tez specjalistycznym usuwaniem zabrudzonych balkonów, tarasów. Posiadamy do tego specjalna maszynę szorująca, która jest w stanie doczyścić mocne zabrudzenie np. po zimie .Dlatego też warto też zapytać się o taka usługę. Karcher Poznań cennik https://www.karcher-sprzatanie.pl

Zaparzamy do kontaktu z nami. https://www.karcher-sprzatanie.pl/kontakt/

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0mbBTxARwsf9TFDPK5x4iY3BY6gYnX3w33FK6a5yFFm2VWU9abreHHP4iWWkskHMHl&id=100057560345189

Lub pod nr telefonu 793 795 011

karcher poznań
karcher poznań
karcher poznań
karcher poznań
czyszczenie tarasów
czyszczenie tarasów
czyszczenie tarasów
czyszczenie tarasów