Oferta

Sprawdź naszą ofertę usług sprzątających. Przekonaj się, jak wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom!

Galeria

Przejrzyj galerię zdjęć z naszych najnowszych realizacji i sprawdź efekty naszej pracy!

Referencje

Przeczytaj opinie naszych Klientów, z którymi mieliśmy przyjemność nawiązać współpracę.

 W biurach i siedzibach firm przywiązujemy wagę do reprezentacyjnego charakteru wszystkich pomieszczeń. Dbamy także o to, by sprzątanie przyniosło trwały efekt, dlatego nie tylko czyścimy, ale także impregnujemy powierzchnie np. tapicerek mebli.

  W domach i mieszkaniach błyskawicznie lokalizujemy miejsca, które wymagają szczególnej uwagi. Usuwamy plamy, zabrudzenia i kurz, ale także zapobiegamy rozwojowi szkodliwych grzybów i pleśni, np. w łazienkach lub zakamarkach kuchni.

W pozostałych obiektach bierzemy pod uwagę charakter danego miejsca. Dobieramy odpowiednie preparaty i sprzęt, by po każdym sprzątaniu wnętrze obiektu wyglądało jak nowe.

Przy sprzątaniu po remontach pamiętamy nie tylko o tym, by zebrać powstałe odpady, ale także dostarczyć je do firm, które zajmują się utylizacją. Gdy ekipa naszych pracowników zakończy swoją pracę, zobaczą Państwo w pełni efekty remontu.

Przy myciu okien kierujemy się zasadą: na błysk, bez smug i – co ważne – bezpiecznie. Zawsze przestrzegamy zasad BHP.

 

Cennik – czyszczenie – pranie – Karcher:

Usługi sprzątania w Poznaniu realizujemy w promieniu 50 km od centrum miasta.
Usługi czyszczenia przy pomocy specjalistycznego sprzętu sprawiają, że przywracamy idealny wygląd nawet tym materiałom, które wydawały się niemożliwe do wyczyszczenia. Pierzemy „zadeptane” dywany, czyścimy tapicerkę meblową i samochodową, a nawet poduszki ozdobne.
Urządzenia marki Karcher, z których korzystamy, nie tylko z powodzeniem usuwają plamy, kurz i brud, ale także dezynfekują powierzchnie.
Usługi prania dywanów, czyszczenia tapicerki i wykładzin w Poznaniu realizujemy w promieniu  km od centrum miasta.

 Dezynfekcja parą polega na zniszczeniu drobnoustrojów za pomocą pary wodnej o temperaturze 100 – 105 o C. Jest to bardzo skuteczna metoda dezynfekcji, która niszczy formy wegetatywne mikroorganizmów. Zalecana w szczególności do sanitariatów, mebli i wykładzin materiałowych oraz zatłuszczonego sprzętu AGD. Podczas dezynfekcji nie używany żadnych detergentów, które mogłyby zaszkodzić osobom wrażliwym na środki chemiczne, a w szczególności alergikom, dzieciom, osobom starszym i zwierzętom. Współpracujemy z wieloma podmiotami gospodarczymi, takimi jak szpitale, żłobki, przedszkola, szkoły, firmy oraz osoby prywatne.

 Zapewniamy pełen profesjonalizm w tym, co robimy.

Nie zwlekaj! Zadzwoń i zamów.

Ceny czyszczenie dezynfekcji parą od 3,5 zł za m2

Przykładowe jednorazowe sprzątanie mieszkania o powierzchni 50-60m2 (łazienka, 2 pokoje,, kuchnia, mycie okien) – koszt około 350-600 zł.

Mieszkanie od 60m2 do 90 m2 – koszt 550zł – 900 zł.

Przykładowe sprzątanie biura o powierzchni 70-100m2, 1x w tygodniu + środki czystości – ręczniki ,mydło – koszt około 1500-2000zł  netto za 1 miesiąc.

Jeżeli są Państwo zainteresowani sprzątaniem długoterminowym, prosimy o kontakt . Nasz przedstawiciel umówi się z Państwem w sprawie omówienia szczegółów w dogodnym dla Państwa terminie i czasie.

wysoka jakość

Nasze usługi zawsze dostosowujemy
do potrzeb każdego klienta

Galeria

Zachęcamy do przejrzenia galerii zdjęć z naszych zakończonych realizacji i prac dla dotychczasowych Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i robimy co w naszej mocy, aby efekty naszej pracy widoczne były gołym okiem i, co najważniejsze, trwałe. Oceńcie, jak spisywaliśmy się dotychczas!

Nasze referencje

Przeczytaj, co na temat współpracy z nami mogą powiedzieć Klienci, dla których mieliśmy przyjemność świadczyć usługi sprzątające. Mamy nadzieję, że poniższe referencje przemawiają za faktem, że warto nam zaufać!