Oferta

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić w zakresie czyszczenia tapicerek, dywanów i wykładzin i wybierz usługę dla siebie!

Galeria

Przejrzyj zdjęcia z zakończonych realizacji i przekonaj się, jak spektakularne efekty gwarantuje nasza praca!

Referencje

Przeczytaj opinie naszych dotychczasowych Klientów i dowiedz się, dlaczego warto zaufać właśnie nam!

Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie oferowanych przez nas usług sprzątających. Należy do niego między innymi czyszczenie różnego rodzaju tapicerek meblowych i samochodowych, a także pranie dywanów i wykładzin. Czyszczenie balkonów, czyszczenie tarasów, czyszczenie po gołębiach, doczyszczanie posadzek to nasza specjalność.

Podczas każdego zlecenia wykorzystujemy zdobyte dotychczas bogate doświadczenie i wiedzę. Posiadamy rekomendowane i cenione przez profesjonalistów środki czyszczące oraz profesjonalne maszyny, które pomagają nam jeszcze bardziej poprawiać jakość naszych usług.

Dzięki zastosowaniu sprzętu marki Karcher wykonywane przez nas czyszczenie dywanów jest efektywne i pozwala usunąć nawet bardzo trudne zabrudzenia.

 Nasze usługi zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wyróżniamy się tym na tle konkurencji tym, iż jako jedna z niewielu firm impregnujemy wyczyszczone przez nas tkaniny, dzięki czemu pozostają one na długi czas odporne na powstawanie nowych zabrudzeń. 

Wystawiamy faktury VAT na w/w usługi Karcher Poznań
tel. 793 795 011
Pracujemy również w soboty 

wysoka jakość

Nasze usługi zawsze dostosowujemy
do potrzeb każdego klienta

Galeria

Poniżej prezentujemy efekty naszej pracy. Przekonaj się, jakich efektów możesz się spodziewać i jak wysoki jest poziom naszych usług na przykładzie zdjęć z zakończonych realizacji. Czyszczenie balkonów, czyszczenie tarasów, czyszczenie po gołębiach, doczyszczanie posadzek. 

Nasze referencje

Udało nam się zebrać wiele opinii od Klientów zadowolonych z naszych usług. Poniższe referencje wiele dla nas znaczą, motywują nas do dalszej pracy i zdobywania coraz to nowszych doświadczeń.