Czyszczenie balkonów, czyszczenie tarasów, czyszczenie posadzek

🍀Czyszczenie balkonów
☘️Czyszczenie tarasów
☘️Czyszczenie posadze
☘️Doczyszczanie szorowarką
Jak już państwo zauważyliście nasza firma zajmuje się cxyszczsniem balkonów, czyszczeniem tarasów oraz czyszczeniem posadzek. W ostatnim czasie jest sporo takich zleceń, ponieważ robi się coraz cieplej a właściciele balkonów, tarasów chcą miło i przyjemnie spędzać coraz więcej czasu na świeżym powietrzu a przede wszystkim nie w domu czy mieszkaniu. Talze również zapraszam wszystkich potemcjalnych klientów do zapoznania się z naszą ofertą czyszczenia balkonów, tarasów.
Usługa taka wykonana jest po wcześniejszym umówieniu się w dogodny terminie oraz godziny. Ceny usług czyszczenia zaczynają się od 250 zł. Można też zamówić  nie tylko czyszczenia posadzki na balkonie ale również tak jak widać na poniższych zdjęciach umycie okien balkonowych zewnątrz jak i wewnątrz balkonu., poręczy itp. Nasz sposób na czyszczenie jest bezinwazyjny to znaczy nie powoduje zalewania sąsiada z dołu tak jak to się ma do myjek ciśnieniowych, które bardzo mocno rozpryskuje wodę powodując zachlapanie balkonów poniżej.
My robimy to narzędziem zwanym szorowarką która działa na zasadzie obrotów używając małej ilości wody.
Jeżeli kros ma takie życzenie możemy taka usługę wykonać bez środków chemicznych po prostu samo czysta woda. Efekt takiego czyszczenia jest bardzo podobny jak z chemia. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani taka usługa zapraszam do kontaktu z nami przez e mail lub przez stronę www messenger https://www.karcher-sprzatanie.pl/
Lub telefonicznie pod numerem telefonu ☎️ 793 795 011.
Mamay również w swoim zakresie takie usługi jak czyszczenie tapicerki meblowej, pranie dywanów, czyszczenie wykładzin,. Sprzątamy również mieszkania, domy, obiekty, biura.
Specjalizujemy się również w sprzątaniu mieszkań i domów po najemcach.
Cennik karcher czyszczenie pranie

Cennik usług Karcher


Czyszczenie balkonów, czyszczenie tarasów, doczyszczanie posadzek cena od 250 zł.
Na wszystkie usługi wystawiamy faktury.. Działały legalnie.
Nasze usługi zamówisz do mieszkania, domu, firmy,
Telefon ☎️793 795 011
🍀Zapraszamy i czekamy 😁😁

Karcher Poznań

Czyszczenie balkonów
Czyszczenie balkonów
Czyszczenie tarasów
Czyszczenie tarasów
Karcher Poznań
Karcher Poznań
Czyszczenie posadzek
Czyszczenie posadzek